טיולים לפי איזורים

14.12.2014

סיכום עונת 2014 בשיר ואומר

אני לא מאמין אבל עוד עונה עברה. (עאלק, מה יש לא להאמין, אנחנו כבר חודשיים בתוך עונת 2015 ורק עכשיו התפניתי לסכם)

כדי להיכנס לראש, הנה הסרט שרקח רון בכיש-רון רב מהחומרים שנצברו השנה.


העונה הזו הוכרזה כעונת המרכז והמזרח. הנחנו קצת לנגב ולערבה ונסענו קרוב. רכבנו בהרי ירושלים בשלג ובשמש, התארחנו אצל אקסטרים הרים בסינגלים המופלאים של בנימין, חקרנו קצת נתיבי עזים וציפורים במדבר יהודה ואפילו את העלייה של כביש שש הוצאנו מהסיסטם. אין ספק, הייתה עונה שונה.

זו הייתה עונה של התחלות וסיומים. אמרנו שלום ליאיר ומיכל שהצטרפו לדור העתיד (ואגב כך חירבו איזה טיול או שניים...) ומנגד, ולהבדיל אלף אלפי הבדלות, גיל נפרד מה XR הנצחי שלו (או שמא זה היה ה XR שהשליך את גיל מעליו, כנראה שלעולם לא נדע) וגם אריק פתח את העונה עם ה 530 רק כדי למכור אותו למרבה במחיר ממש עם סיומה.

זו הייתה העונה של הטיול הקצר ביותר עד כה (46 ק"מ במדבר יהודה) וגם הארוך ביותר עד כה (293 ק"מ בסובב נגב). זו הייתה העונה עם הטיול בעל מספר המשתתפים הגדול ביותר (9, בטיול זולו) וגם הקטן ביותר (3 בטיול הדיארים לתבור). 

בקיצור, הייתה עונה כיפית ומאתגרת. לעונת 2015 יש אתגר גדול.

ולסיכום במספרים:

14 ימי רכיבה ב 13 טיולים (אחד דו יומי ולא כולל רומניה), 11,000 ק"מ מצטברים אבל בלי פנצ'רים כלל (אם לא סופרים את הרביעייה של מוטי בוחבוט בטיול זולו...), תקיעות מכניות , 145 ק"מ בממוצע ליום רכיבה (בדיוק כמו בשתי העונות הקודמות!), 6 משתתפים בממוצע לטיול, 900 ליטר דלק. זה עבד גם בשנה שעברה אז נסיים ב 1 אלוהינו ונקווה שיהיה איתנו גם בעונה הבאה.