טיולים לפי איזורים

22.2.2013

ירוק בעיניים - טיול פריחות מסביב לבית קמה


הכל ירוק מסביב, זה ממש פשע לא לצאת החוצה ולנשום קצת ירוק, נוף ופריחה.
מצד שני פורים, יש את כל העניין עם תחפושות וילדים בגנים וחגיגות. מה עושים? 
כדי שנוכל לרקוד על שתי החתונות, לאחוז את המקל משתי קצותיו ולאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה סיכמנו על יציאה מאוחרת, שלא כהרגלנו. קודם ממלאים את חובתנו ההורית בגן (מי שזה רלוונטי עבורו) ורק אח"כ יוצאים לרכב. לא ארוך, לא רחוק. פחות משעה מהבית, איפה שהירוק היום, ירוק מאד.

היינו ארבעה: רון, גיל, אריק ואני. עמירן ואמיר היו בנבצרות, כל אחד מסיבה מוצדקת אחרת.

טיול קצר גוזר סיפור קצר, וכמעט לא יהיה סיפור. היה ירוק, היו פרחים. היו סינגלים, היו שבילים והיו הרבה הרבה כלניות. אתן לסרט של רון לדבר (ולשיר).


ובכל זאת, כמה היילייטים מהמסלול:


1. רכיבה בתוך ערוץ שהסתיימה במפתיע בשדה כלניות. אפילו ערלי הלב הגדולים ביותר סובבו כידון וחזרו כלעומת שבאו כדי לא לפגוע ביופי הזה.

2. הסינגלים שרצים מעל נחל אדוריים. גרמו לנו לפספס את חורבת א-שקף אבל היה שווה. סלעים במידה, עליות וירידות במידה. אחלה כיף.

3. "מגרשי המשחקים" והיו כמה כאלה, שלא מאפשרים להישאר אדישים כלפיהם ומחייבים כמה סשנים של קפיצות, טיפוסים וכו'. כיף גדול.


גם מסלול אין מה לתת, איפה שלא תפנו כידון (או הגה)ברדיוס של 10-20 ק"מ מבית קמה תקבלו מנות גדושות של ירוק ואדום בהזרקה ישירה לרשתית. זה מה שאנחנו עשינו. הסתובבנו באיזור נחל אדוריים וקצת מערבית לבית קמה בבתרונות רוחמה. 3 שעות נטו, 80 ק"מ. רגוע. אריק עוד הספיק להגיע לכדורעף של שישי אחה"צ.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה